
Formfrost-folie
Formfrost er en type folie som kan utformes og kuttes i de fleste mønster og størrelser. Folien har et frostet uttrykk, noe som gir et eksklusivt preg samtidig som det ivaretar krav om universell utforming. Formfrostet kan eksempelvis benyttes på flater som ikke skal ha innsyn.

Printfrost-folie
Printfrost er et materiale som gir et unikt uttrykk der du ønsker å skjule innsyn samtidig som du har et ønske om en dekorløsning med et variert innhold. Materialet tillater også trykking av tekst og bilder i folien, og du kan velge mellom sort/hvitt-bilder, gråtonede flater og fargebilder.
VI hjelper deg gjerne!
Fant du ikke det du lette etter? Ikke nøl med å ta kontakt i dag!
Noen av våre kunder




Kundeomtaler
"Takk for et flott samarbeid! 😀
Vi er veldig fornøyde med resultatet av den første boken!"
"Må bare berømme dere for jobben med førstekorrekturen. Aldeles strålende! 😊"

Nærings- og fiskeridepartementet
"Veldig bra! Kan publiseres digitalt.
Hadde ikke ventet at dokumentet for engelskversjon skulle bli så fin"
"Tusen takk for godt samarbeid på Relevans 9.
Boken er så flott, og jeg er veldig glad for at du er med på Relevans-laget."
"Vi har fått mange gode tilbakemeldinger fra brukere, og er veldig godt fornøyd med løsningen."
«Tusen takk for fantastisk innsats fra hver især. Dette ble en samlet produksjon som Teknisk redaksjon har opplevd som nesten helt lydløs. Så langt har det bare vært positive tilbakemeldinger».




Espen Myhrvold
Teknisk redaktør DSS
Kontaktpersoner
Kontakt oss
07 Oslo
Sandakervn 24C
Bygg B
0473 Oslo
07 Kristiansand
Industrigata 33
4632 Kristiansand
07 Aurskog
Aurveien 14
1930 Aurskog