Nyhetsbrev og e-postmarkedsføring

Et fiktivt nyhetsbrev med 07 sin profil. Illustrasjonsbilde.

Vurderer du å starte med nyhetsbrev? Det gjør sannsynligvis du rett i. Gjøres det riktig, kan e-postmarkedsføring være ditt beste våpen for å øke salget og skape lojalitet hos kundene.

07 Media har lang erfaring med å hjelpe bedrifter i alle bransjer og størrelser til å utnytte nyhetsbrev som en del av markedsføringen. Vi vet hva som fungerer, og hjelper deg med å lage nyhetsbrev som treffer målgruppen, engasjerer og skaper salg.

Fordeler med nyhetsbrev!

Det finnes mange grunner til at du bør benytte deg av e-postmarkedsføring. Noen av fordelene med nyhetsbrev:

  • Bygger kundelojalitet
  • Øker effekten av andre digitale markedsføringstiltak
  • Rimelig og kostnadseffektivt
  • Gode analysemuligheter som gir verdifull innsikt
  • Enkelt å planlegge rett budskap til rett tid
  • Når kundegruppen direkte i innboksen

Bilde
Tips og råd til epostmarkedsføring

Tips og råd til epostmarkedsføring

Våre dyktige rådgivere vet hvordan du får mest mulig ut av ditt nyhetsbrev, og hjelper deg gjerne med å komme i gang. Uansett om du bare ønsker noen tips og råd på veien, eller om du ønsker at vi tar oss av hele løpet – we’ve got your back. Vi tilbyr kursing i hvordan du kan sende ut nyhetsbrev på egenhånd, og fungerer gjerne som en sparringspartner og veileder. Det er opp til deg!

Les også: Våre tips til hvordan bruke nyhetsbrev i markedsføring

Få hjelp med nyhetsbrev

Få hjelp med nyhetsbrev

07 Media kan hjelpe deg med alle deler av e-postmarkedsføringen:

  • Finne det beste systemet for nyhetsbrev basert på dine behov
  • Anbefale funksjoner som vil hjelpe deg med å nå dine mål
  • Oppsett av nyhetsbrev og nyhetsbrevmal
  • Produsere innhold som tekst, video og bilder
  • Sørge for at nyhetsbrevet ditt er i tråd med regler for personvern og GDPR
  • Bygging av e-postliste via nettside, sosiale medier eller kampanjer
  • Kursing og workshop
  • Tips og råd på veien

Ta kontakt med oss for en uforpliktende prat om hvordan din bedrift kan få mest mulig ut av e-postmarkedsføringen.

VI hjelper deg gjerne!

Fant du ikke det du lette etter? Ikke nøl med å ta kontakt i dag!

Noen av våre kunder

Kundeomtaler

"Takk for et flott samarbeid! 😀 Vi er veldig fornøyde med resultatet av den første boken!"
"Må bare berømme dere for jobben med førstekorrekturen. Aldeles strålende! 😊"
Nærings- og fiskeridepartementet
"Veldig bra! Kan publiseres digitalt. Hadde ikke ventet at dokumentet for engelskversjon skulle bli så fin"
"Tusen takk for godt samarbeid på Relevans 9. Boken er så flott, og jeg er veldig glad for at du er med på Relevans-laget."
"Vi har fått mange gode tilbakemeldinger fra brukere, og er veldig godt fornøyd med løsningen."
«Tusen takk for fantastisk innsats fra hver især. Dette ble en samlet produksjon som Teknisk redaksjon har opplevd som nesten helt lydløs. Så langt har det bare vært positive tilbakemeldinger».
Espen Myhrvold
Teknisk redaktør DSS

Kontaktpersoner

Kontakt oss