07 Media har flyttet fra Løren til Myrens Verksted

Bilde av 07 sine nye kontorlokaler. Foto.

Vi har flyttet inn i nyoppussede lokaler i Myrens Verksted.

På Myrens Verksted er vi lokalisert i to ulike bygg. I bygg A er vår digitaltrykksavdeling slått sammen med Print Houses allerede eksisterende avdeling, mens byrå, salg, marked, design og messeteam vil sitte i bygg B.

Samtidig har vi også flyttet fire digitaltrykksmaskiner og tilhørende ferdiggjøringsutstyr til Aurskog, som skal gjøre våre leveranser fra lager- og pakkeavdeling enda raskere, samt effektivisere ordre som inneholder både digital- og offsettrykket materiell.

Vi har selvfølgelig veldig lyst til at du skal komme innom oss for en titt – og lover god kaffe og en hyggelig prat – gjesteparkeringsplasser har vi også!

Vi ber samtidig om at dere oppdaterer i deres systemer:

Vår nye besøksadresse er:
07 Media AS
Sandakerveien 24C, Bygg B
0473 Oslo

Vår nye postadresse er:
07 Media AS
Postboks 144 Torshov
0412 Oslo

For ordens skyld legger vi til at vi, som tidligere, aller helst mottar faktura som EHF eller på e-post til regnskap.aur@07.no